خدمات فنی اتحاد در زمینه لوله بازکنی ,رفع بو ,لوله کشی , سرویس و نصب توالت فرنگی عباس اباد به شما خدمات میرساند در مکرکز تهران با نیروی کار مجرب در همه خدمات.

لوله بازکنی عباس اباد

دستگاه لوه بازکنی در عباس اباد

اصلا چه میشود که لوله ما می گیرد؟

لوله بازکنی عباس اباد بعضی وقت ها هست که لوله ما به دلیل اینکه به مدت زیاد استفاده شده و رسوب و یا چربی گرفته و میگیرد .ما در این حالت با فنر و دستگاه لوله را باز میکنیم. و در صورت نیاز لوله را با فنر و اب تاید لوله را رصوب گیری می کنیم .تا لوله صریع نگیرد ولی بعضی وقت ها هست که دلیل گرفتن لوله افتادن شیع مثل شامپو,شیر مخلوت,طلا,گوشی و… افتاده و فنر دیگر کار ساز نیس و فقط ان را تکان می دهد.در این حالت ما شیع را با انبر مخصوص در می اوریم. در صورت گرفتن لوله شما به هر دلیل با ما تماس بگیرید .

رفع بو عباس اباد

بوی بد فاضلاب همواره برای ما یک معظله و این اتفاق اقلب در توالت ظرفشویی لباسشویی و… احصاص میشه . بعضی وقت ها با ریختن اب کشیدن فلاش تانک یا ریختن مواد شوینده حل میشه. ولی یه اده هستن که فقط به دست نیروی کار مجرب درست میشه و ما برای شما این کار را انجام میدهیم بدون خرابی و 100%تضمینی بصورت شبانه روزری.

سرویس توالت فرنگی عباس اباد

نصب توالت عباس اباد

ایا توالت فرنگی خریدین ونمیتونید نصب کنین یا تنظیم نمیشه. یا اصلا به فکر خرید ونصب یه توالت فرنگی دارید . خدمات فنی ما برای شما همه این کار هارو انجام میدهد با کمترین هزینه در محل با کمترین خرابی و شبانه روزی با مشاوره رایگان.

سرویس توالت فرنگی

ایا توالت فرنگی شما درست کار نمیکنه به هر دلیل ما برای شما سرویس و در صورت نیاز تامیر و یا تعویض میکنیم با کم ترین اجرت و مشاوره رایگان

.لوله بازکنی در عباس اباد

.تخلیه چاه در عباس اباد

.رفع بو در عباس اباد 100% تضمینی

.تعمیر سرویس توالت فرنگی در عباس اباد

.مشاوره رایگان پشتیبانی 24 ساعته

.بدون تعطیلی در 12 ماه سال

شماره دفاتر ما در مرکز تهران عباس اباد

88504676 09381793540 09128793540