تلفن تماس شرکت

دستگاه لوله بازکنی اتحاد

?خدمات فنی لوله بازکنی و تخلیه چاه اتحاد?
لوله بازکنی در تهران
 با فنر فولادی کوتاه و بلند و دستگاه ژنراتور قوی و باز کردن انواع لوله در ادامه این مقاله بخانید:روش های طبیعی لوله بازکنی_کلاهبردار های لوله بازکنی_نکات مهم هنگام گرفتن لوله_تخلیه چاه تهران.

09128793540

09109984079

77827799

روش های خانگی لوله بازکنی

جوش شیرین سرکه

روش باز کردن لوله بصورت طبیعی

1/3 فنجان جوش شیرین را با 1/3 فنجان سرکه داخل لوله بریزید و 30 دقیقه صبر کنی با بر خورد سرکه و جوش شیرین عمل شیمیایی انجام شده و اسیدی می شود و باعث باز شدن لوله می شود.

مواد شوینده و اب گرم

روش باز کردن لوله بصورت طبیعی

مقداری پودر یا مایع شوینده را در یک سطل اب گرم حل کنید که خوب کف کند و داخل لوله بریزید این روش باعث از بین رفتن رصوب و چربی لوله میشود و در نهایت باز شدن لوله.

نمک و جوش شیرین

روش باز کردن لوله بصورت طبیعی

1/2فنجان نمک را به همراه 1/2 فنجان جوش شیرین داخل لوله بریزید 20 دقیقه صبر کنید بعد داخل لوله اب گرم بریزید این عمل هم باعث عمل شیمیایی و تولید اسید میشود.

چند نکته در باره لوله بازکنی در خانه

در چاه بازکنی اسید به هیچ وجه نریزید چون ایمنی خودتان را به خطر می اندازد و احتمال بازشدن لوله پایین است . اگر هم باز کند بافت لوله را ازبین میبرد ولوله به راحتی سوراخ می شود. که در این امر هزینه لوله بازکنی شما چند برابر می کند مایع ای که ما پیشنهاد می کنیم برای بازکردن لوله و اسیب نرساندن به بافت ان چنته است .

نکته: توجه داشته باشید که اگر داخل لوله مسدود شده اسید رختید و سرویس کار ما یا هر کس دیگر برای فنر زنی امد حتما او را در جریان بگذارید.چون اسید در برخورد با فنر فولادی واکنش شیمیایی نشان داده می جوشد و گاز سمی به وجود می اورد. وحتی احتمال پاچیدن ان به بیرون وجود دارد .

هیچ وقت با میله وچوب اقدام به چاه بازکنی نکنید چون مسیر لوله مستقیم نیست که به گرفتگی برسد. واصلا مشخص نیست که لوله درچند متری مسدود شده است شما با این کار احتمال دارد که لوله را سوراخ کنید. وبا نشت دادن لوله یک کنده کاری حسابی داشته باشید و با هزینه چند برابر برایتان تمام شود پس توجه کنید اگر خواستید یک روش خانگی برای لوله بازکنی داشته باشید از تلمبه دستی استفاده کنید ولی بهترین روش این است که با ما تماس بگیرید تا ما با نیروی کار مجرب ان را با کمترین هزینه و در کمترین وقت لوله شمارا رفع گیر نماییم.

سینک مسدود شده

چه می شود که لوله مسدود می شود

افتادن اشیاع

بعضی از لوله ها بافتادن اشیائی مانند سرشیر قاب شامپو و… مسدود می شود. که در این صورت ما از انبر یا گیره مخصوص برای در اوردن شیع استفاده می کنیم تا لوله کاملا باز شود. اکثرا این مورد در سیفون اتفاق می افتد توجه داشته باشید در این موارد فنر زنی تاثیر ندارد. وفقط انرا جابه جا میکند واگر هم لوله باز شود موقتی است پس باید دربیاید یا از سیفون رد شود.

بعضی از لوله ها بافتادن اشیائی مانند سرشیر قاب شامپو و… مسدود می شود. که در این صورت ما از انبر یا گیره مخصوص برای در اوردن شیع استفاده می کنیم تا لوله کاملا باز شود. اکثرا این مورد در سیفون اتفاق می افتد توجه داشته باشید در این موارد فنر زنی تاثیر ندارد. وفقط انرا جابه جا میکند واگر هم لوله باز شود موقتی است پس باید دربیاید یا از سیفون رد شود.

اگر هم در لوله شما اشیاء قیمتی افتاده باشد مانند گوشی وجواهرات در لوله افتاده باشد در صورتی که از سیفون رد نشده باشد, می شود ان را بیرون اورد که ان هم به وسیله نیروی کار ما انجام می شود.

گرفتگی به دلیل رسوبات

لوله هایی مثل لوله اشپزخانه و توالت هستنگ که در اثر گذشت چند و قت و مصرف لوله رسوب میگیرد و رفته رفته مسیر رد شدن اب از لوله تنگ میشود و در نهایت لوله را میگیرد که تنها راه باز کردن فنر زنی با فنر فولادی است و باید توسط نیروی کار مجرب انجام شوداگر نیروی کار تشخیص دهد که لوله رسوب دارد عمل رسوب گیری را انجام میدهد که اگر این کار انجام نشود یک مسیر باریک از لوله باز میشود و لوله زود به زود میگیرد ولی با رسوب گیری عمر لوله شما بیشتر می شود.

هزینه لوله بازکنی تهران

هزینه چاه بازکنی یکی نیست چون ما انواع لوله هارا داریم و قیمت نصبت با متراج و نوع گرفتگی قیمت را به شما می گوید که مطمعن باشید از انتخاب ما پشییمون نمیشوید .

انواع لوله بازکنی در تهران

بازکردن لوله کفشورتهران , بازکردن توالت ایرانی تهران , بازکردن توالت فرنگی تهران , بازکردن لوله حمام تهران , بازکردن لوله سینک در تهران , بازکردن لوله ظرفشویی در تهران , باز کردن لوله روشویی در تهران , بازکردن لوله اشپزخانه در تهران , بازکردن لوله پارکینگ در تهران , باز کردن لوله فاضلاب در تهران , باز کردن لوله اصلی فاضلاب در تهران , بازکردن لوله منحول در تهران , باز کردن لوله چاه در تهران , باز کردن لوله اهنی در تهران , بازکردن لوله پولیکا در تهران , باز کردن لوله دریچه بازدید در تهران , باز کردن لوله ناودون در تهران , باز کردن لوله پشت بام در تهران , باز کردن لوله بالکون در تهران , باز کردن لوله حیاط خلوت در تهران , باز کردن همه نوع لوله در تهران.

لوله بازکنی فاضلاب تهران

نقشه ی لوله های ساختمان
عکس نقشه لوله اصلی فاضلاب

لوله اصلی فاضلاب کدام است و نقشه آن به چه صورت است؟

با توجه به تصویر بالا همه‌ی لوله‌های فاضلاب ساختمان در نهایت به یک لوله وصل می‌شوند که نام ان لوله اصلی فاضلاب است که به دو صورت کشیده می‌شود روش اول همه لوله‌ها به یک جا آمده و باهم به یک لوله وصل بشوند که در این صورت لوله شما زود به زود می‌گیرد چون احتمال تغییر ناگهانی مسیر لوله وجود دارد ۲ لوله‌ها در مسیر به لوله اصلی وصل شوند که این روش بهتری است که خدمات فنی ما در زمینه لوله کشی اماده خدمت به شما عزیزان است.

از کجا بفهمیم که لوله اصلی فاضلاب گرفته


وقتی لوله اصلی فاضلاب مسدود میشه از هیچ کدام از لوله‌ها آب نمی‌ره که اگر هم بره از لوله‌های دیگه بیرون میزنه در این صورت آب مصرفی ما که سطح بالاتری نسبت به دیگر لوله‌ها دارن آب رو مکش میکنه مثل روشویی ولی از اون لوله‌هایی که سطح پایین‌تری دارن بیرون میزنه و اگر هم در آپارتمان زندگی می‌کنید آب مصرفی طبقات بالای شما هم از از خانه شما بیرون میزند (البته اگر شما پایین‌ترین طبقه باشین) البته در صورتی که از یک یا دو یا سه تا لوله نرود و از یک لوله برود بدون مشکل احتمالاً از لوله شما از سه راه یا لوله اصلی قیر از لوله اصلی فاضلاب گرفته و و در بعضی اوقات هم همه لوله‌ها کشش ندارند ولی در بعضی اوقات فرو نشسته و بعضی اوقات بیشتر بیرون میزند در این صورت چاه شما پر شده است

اصلاً چه فرقی می‌کند بدانیم که لوله اصلی فاضلاب گرفته؟


لوله اصلی فاضلاب که می‌گیرد لوله بازکنی تهران ما باید از فنر قطور تر و بلندتری استفاده کنیم چرا بخا تر اینکه برای رسیدن به لوله اصلی باید مسیر زیادی را تی کرد تا به محل گیر برسد پس فنر بلن می‌خواهد و لوله اصلی که هد اقل به خانه یعنی ۳ لوله وصل است پس باید قطر زیادی هم دارد برای کشش آب پس ما به فنر به مراتب کلفت‌تری نیاز داریم تا به اصطلاح زور فنر به گرفتگی برسد و توی لوله دور نزند چرا دستگاه قوی خوب مشخص است که باز کردن لوله با فنری تولانی تا تول ۳۰ متر و قطر نمره ۱۸ به دستگاه قوی نیاز داریم که البته دستگاه‌های ما همه قوی هستن البته تشخیص شما برای اینکه بفهمید لوله اصلی فاضلاب گرفته یا نه اینجا کاربرد دارد که به سرویس کار ما بگویید که حتماً فنر بلند و دستگاه قوی برای شما بیاورد.

چه می‌شود که لوله اصلی فاضلاب می‌گیرد؟

لوله فاضلاب رصوب گرفته
لوله رصوب گرفته

لوله بازکنی تهران رسوبات


رسوبات یکی از دلیل‌های لوله بازکنی فاضلاب است رسوبات موجود در آب شهری (آب لوله کشی) وجود دارد رسوباتی که در اسر چربی‌های خانه ایجاد می‌شود رسوباتی که به وسیله فاضلاب شکل می‌گیرد به‌صورت کلی از رسوب می‌توان گفت به مرور زمان ایجاد می‌شود و به سورت لایه‌لایه رو لوله خوابیده مسیر لوله را تنگ میکنه ته وقتی که لوله شما مکش قبل را ندارد و آگه در این حالت رفع نشود لوله شما می‌گیرد

اگر متوجه ضعیف شدن مکش لوله شدید حتماً تا مسدود نشدن کامل لوله با ما تماس بگیرید تا باعث کثیف کاری نشود رسوبات در سورتی تجدید می‌شوند که شیب لوله شما کم باشدو یا لوله شما در مسیر شکم داره باشد که شدت رسوب گیری بالا می‌رود پس از متخصص بودن لوله کشتان اطمینان حاصل کنید و به اما تماس بگیرید لوله‌ای که رسوب گرفته فقط باز کردن کافی نیست و حتماً باید رسوب گیری شود که اگر رسوب‌گیری نکنید یه راه باریک از لوله باز می‌شود و مجدد در مدت کوتاه دوباره می‌گیرد پس حتماً از سرویس کار ما بخواهید عمل رسوب‌گیری را انجام دهد تا طول عمر لوله شما بالا برودو بعضی وقت‌ها هم لوله شما به دلیل اشغال‌های داخل لوله می‌گیرد و ما برای شما هر دو مورد را باز کرده تحویل می‌دهیم

لوله بازکنی چاه بازکنی توالت

لوله بازکنی توات ایرانی

چاه بازکنی توالت ایرانی به این صورت است که فنر زنی بصورت مستقیم به کاسه انجام می شود و هیچ اسیب و یا خراشی به توالت ایرانی شما نمی رساند و لوله بازکنی انجام می شود لوله باز شده .و به شما تحویل داده می شود

لوله بازکنی توالت فرنگی

به توالت فرنگی به هیچ عنوان نباید فنر زد که در کمترین حالت خسارتی که به شما می زند خط و خش انداختن به کاسه ی فرنگی شما است و بیشترین حالت هم شکستن کاسه پس نیروی کار با تجربه ی ما اول با روش های خاص بدون برداشتن کاسه لوله شما را باز می کند و اگر نشد که 90%باز می شود اقدام به برداشتن کاسه می کند لوله را باز می کند و نصب دوباره توالت و لوله بازکنی انجام میشود مطالب بیشتر…

?مزایا خدمات فنی ما?

✅_الویت رضایت مشتری.

✅_پشتیبانی 24ساعته و در هفت روز هفته بدون تعطیلی.

✅_حاضر شدن در محل شما در نیم ساعت.

✅_با دارا بودن سرویس کار در همه مناطق تهران.

✅_باز کردن لوله در کمترین وقت.

✅_باز کردن انواع لوله بدون خرابی کنده کاری و کثیف کاری.

✅_باز کردن لوله با کمترین هزینه بدون دبه.

✅_زیر نظر اتحادیه.

✅_اماده عقد قرارداد با ارگان های دولتی مثل پادگان ها بیمارستان ها و…

✅_انجام خدماتتان را به ما بسپارید تا مشتری ثابت ما بشید.

☎️شماره دفاتر لوله بازکنی در تهران☎️

09128793540_____ 09109984079
غرب تهران44487910 مرکز تهران88504676
شرق تهران 77827799 شمال تهران 22635438